Get Adobe Flash player
Home Specialty nitrox verrijkte lucht

SSI Specialty Cursus: Enriched Air Nitrox

"Heb je ooit gedroomd over langere duiken met geen-decompressielimieten om foto's te maken of om een wrak te verkennen? Of heb je wel eens veiliger willen duiken met betrekking tot het potentiële gevaar van decompressieziekte?"

Heb je ooit gedroomd over langere duiken met geen-decompressielimieten om foto's te maken of om een wrak te verkennen? SC-EAN
Of heb je wel eens veiliger willen duiken met betrekking tot het potentiële gevaar van decompressieziekte?"

In het Nitrox verrijkte lucht leert men alle noodzakelijke regels om Nitrox duiken te plannen en om Nitrox veilig te gebruiken. Een belangrijk onderdeel in het hele programma is het analyseren van je tank voordat een Nitroxduik wordt gemaakt.

"Gratis Nitrox" is een slogan in veel resorts. Dat betekent dat je hier niet extra voor hoeft te betalen, maar alle aanbieders van duikactiviteiten willen een geldig Nitroxbrevet zien voordat je een Nitroxduik maakt.

ENRICHED AIR NITROX bevat optionele duiken en is daarom een perfecte "Winter specialty" voordat je duikvakantie begint. Daardoor kun je gelijk gaan duiken en vanaf de eerste vakantiedag genieten van de voordelen van duiken met Nitrox.

Inhoud specialty cursus:

  • De kennismaking met Nitrox
  • Nitrox, het lichaam en de onderwaterwereld
  • Jouw Totaal Duik Systeem en Nitrox
  • Het plannen van Nitroxduiken
  • 2 a 3 theorie lessen
  • Pratijkdeel
  • Optioneel 2 buitenduiken
  • Duikuitrusting, bij gebruik eigen duikuitrusting 20 euro korting

Kosten nitrox specialty zonder buitenduiken 105.00 euro

Kosten nitrox specialty met 2 buitenduiken 155.00 euro

Start data 1 maart 2012 om 19.30 uur

 

2501EAN SpecialtyStudentManual_EAN

    Activiteiten data

    MEI
    20

    20.05.2012 10:00 - 15:00
    Buiten duiken

    MEI
    23

    23.05.2012 19:30 - 22:00
    Wrakduik theorie

    MEI
    25

    25.05.2012 20:00 - 22:00
    Nachtduiken + specialty

    MEI
    27

    27.05.2012 10:00 - 15:00
    Buiten duiken

    MEI
    28

    28.05.2012 10:00 - 15:00
    Wrakduik specialty